Nasz Dom

 

W naszej przestrzeni możesz zadbać zarówno o odpoczynek z Bliskimi, w naturalnym, pełnym ciepła otoczeniu, a także stworzyć wyjątkową, pełną inspiracji przestrzeń warsztatową dla swojego projektu. Zapraszamy również na spotkania integracyjne i wyjątkowe imprezy rodzinne.

 

Pośród zielonych lasów…

Nasz Dom

Zapraszamy do naszego uroczego zakątka w samym sercu Pojezierza Pomorskiego.

Dom nasz znajduje się w małej kaszubskiej wiosce, tuż nad jeziorem – jednym z wielu w okolicy, wśród lasów i pól, poprzecinanych urokliwymi dróżkami i szlakami, zapraszającymi do wielogodzinnych wypraw na pieszo lub rowerem.

Można do nas łatwo dojechać samochodem. Jesteśmy 25 minut od Bytowa, godzinę i 20 minut z Ustki, 2 godziny z Gdańska i 5 godzin z Warszawy. Na posesji znajduje się prywatny parking.

Dom to oglądanie księżyca wschodzącego nad szałwią i towarzystwo kogoś, kogo można przywołać do okna, żebyście obejrzeli to razem. Dom jest tam, gdzie tańczysz z innymi, a taniec to życie.”

Główny budynek służy nam jako dom rodzinny, studio nagrań oraz pensjonat warsztatowy, gdzie organizujemy spotkania wokół naszej pasji do muzyki i edukacji holistycznej.

Można tutaj odpocząć, czerpać inspirację z natury, pójść na spacer, pojeździć na rowerze, popływać w naszym wyjątkowo czystym jeziorze, czy też wziąć naszą łódkę na romantyczną przejażdżkę. Wspaniałe wyprawy kajakiem są w zasięgu 40-60 minut jazdy samochodem.

Jesteśmy otwarci

Propozycje & Oferta 

Skontaktuj sie z Nami jeżeli potrzebujesz wsparcia w realizacji swojego projeku, warsztatu, spotkania, wypadu rodzinnego, a wspólnie ustalimy dogodną dla Ciebie ofertę.

Zarezerwuj

Co proponujemy

Odpoczynek z Bliskimi

w

Przestrzeń Warsztatowa i Pracy Twórczej

Studio Nagraniowe

Odpoczynek w Naturze

Wypad z Przyjaciółmi

Domowy Klimat