Domek gościnny

 

Domek gościnny znajduje się tuż obok głównego domu. Ma własny ogródek prywatny z meblami i grillem. Pomieści 6 dorosłych osób.

 

Odwiedź

Przytulny domek

 Wejście do domku prowadzi do przytulnej kuchni na parterze, gdzie znajdziecie wszystko co trzeba do przygotowania smacznych potraw dla rodziny i przyjaciół. Pobliscy producenci dostarczą wspaniałe lokalne wyroby takie jak chleb, nabiał, jajka, drób czy ryby. Wegetarianie oraz weganie też nie będą pominięci.

Grill na zewnątrz zapewni wiele przemiłych wieczorów obleczonych w światło zachodzącego słońca. Można też rozpalić ognisko nad jeziorem i w ten sposób pożegnać pięknie spędzony dzień. 

Schody zabiorą Was do wygodnego salonu na piętrze, w którym znajduje się rozkładana kanapa oraz pojedyncze łóżko. Tam też znajduje się łazienka.

Nie ma u nas telewizora, jednak jest Wi-Fi. 

Z salonu wchodzimy do urokliwej sypialni z jednym podwójnym oraz jednym pojedynczym łóżkiem, oraz szafą. Po dobrze spędzonej nocy czas na przywitanie pięknego nowego dnia!

Rano obudzi Cię kogut, gęsi lub melodyjne dźwięki trąbek z pobliskiego kościoła. Po relaksującym śniadaniu można zgubić się w bezkresnym lesie dookoła, wykąpać w czystym jeziorze, zagrać w siatkówkę na plaży, spędzić trochę czasu na łódce lub łowieniu ryb, a jeśli to nie wystarczy, popływać kajakiem lub odwiedzić jedną z wielu atrakcji turystycznych w regionie.